Ako spôsobiť svoje Vnútorne Prebudenie

ODHALENIE TAJOMSTIEV PROSPERITY

Všetkých záujemcov o unikátny a výnimočný 21-dňový program Vnútorné Prebudenie INNER AWAKENING, ktorý sa skutočne túžia zúčastniť tohto programu, ale majú pocit, že v uskutočnení tejto túžby im bránia nedostatočné finačné prostriedky pozývame na BEZPLATNÝ PROGRAM CEZ SKYPE:

Ako spôsobiť svoje Vnútorne Prebudenie:  ODHALENIE TAJOMSTIEV PROSPERITY

Tento program trvá zhruba 2.5 – 3 hod. a môžete sa ho zúčastniť v pohodlí svojho domova, cez skype. Váš záujem zúčastniť sa nám prosím oznámte cez emailom: slovakia.shivaloka@gmail.com a dohodneme s vami deň a čas konania, ktorý vám bude vyhovovať.

Podmienkou účasti na tomto programu je vyplnený Zámer zúčastniť sa tohto programu Vnútorné Prebudenie INNER AWAKENING, ktorý nájdete na tomto linku: http://innerawakening.org/intention/submit-your-intention-form-now.html

V prípade, že potrebujete pomoc s vyplnením tohto zámeru (kedže je v angličtine), prosím kontaktujte nás emailom: slovakia.shivaloka@gmail.com

Cieľom tohto programu je viesť vás procesom, na základe metódy osvieteného Majstra Paramahamsu Nithyanandu, k uvedomeniu si, že finančná prosperita je vo Vašich rukách.

Proces bude viesť Priya Manohari, absolventka programov Paramahamsu Nithyanandu, ktorej bude radosťou sa s Vami podeliť o svoje znalosti, ktoré jej samotnej výrazne zmenili život.

Čo potrebujete: poznámkový zošit, pero, pripojenie Skype s kamerou

Váš záväzný záujem zúčastniť sa, prosím nahláste vopred na tejto emailovej adrese: slovakia.shivaloka@gmail.com

Skypový kontakt vám bude poskytnutý po registrácii.

KONTAKT: slovakia.shivaloka@gmail.com

Je potrebné, aby ste mali aktívnu kameru, aby Vás bolo vidieť.

 

Tieto programy sú zadarmo, ale ak by ste chceli podporiť bezplatné aktivity Nithyananda neziskovej organizácie s vďačnosťou uvítame vaše finančné dary. Informácie kde a ako poskytnúť finančný dar, nájdete na našej webovej stránke: http://www.nithyananda-slovakia.com/stante-sa-sponzorom

Prajeme vám krásne zážitky a chceme aby ste vedeli, že sme tu pre to, aby sme vám pomohli naplniť vašu vysnívanú realitu a vašu túžbu zúčastniť sa programu Vnútorné prebudenia!

Tešíme sa na vás!