+421 904 654 027
slovakia.shivaloka@gmail.com

PODPORTE NÁS ….. Staňte sa prispievateľom

15326459_1318096591544847_7584971578362658768_nNithyananda meditačná akadémia Slovakia  (ďalej len NMAS)  je nezisková organizácia, ktorá je pobočkou celosvetovej charitatívnej organizácie “Nithyananda Dhynapeetam” v Indii, založenej výnimočným žijúcim osvieteným Majstrom Paramahamsa Nithyanandom, ktorá je zameraná na to, ako umožniť ľuďom zažiť transformáciu ich života a vstúpiť do najvyššieho vedomia – osvietenia.

NMAS so sídlom v Poprade sa zrodila vďaka záujmu všetkých ľudí, ktorí hľadajú hlboké duchovné pravdy o živote, o ktoré sa s nami delí Swamiji Paramahamsa Nithyananda.

Jedným z najúspešných programov so Swamijim Paramahamsa Nithyanandom na začiatku vzniku NMAS patrilo online Svetového turné 2012, na ktorom sa počas dvoch dní  na Slovensku zúčastnilo vyše 240 ľudí zo Slovenska, Čiech aj zo zahraničia.

Programy NMAS sa odvtedy už niekoľko rokov úspešne vďaka vášmu záujmu organizujú nielen v mestách po Slovensku, predovšetkým v Poprade, Košiciach, Prešove, Považskej Bystrici a Bratislave ale naša činnosť sa začala rozrastať tiež do Čiech a hlavne to do Prahy a Brna.

NMAS v súčastnosti organizuje pravidelné víkendové a poldňové meditačné, jógové a vzdelávacie programy, webináre, meditačné a jógové stretnutia, meditácie, jógu, programy pre rodičov a budúcich rodičov, deti, žiakov a mládež a bezplatné duchovné liečiteľské služby ako aj rôzne ďalšie aktivity, ktoré dokázali pomocť a inšpirovať a naďalej pomáhajú a inšpirujú ľudí zo širokého okolia.

NMAS funguje od októbra 2012  čisto na dobrovoľníckych príspevkoch. Preto ak máte záujem podporiť chod tejto unikátnej organizácie, ktorou chceme naďalej obohacovať stovky a stovky ďaľších ľudí, máte možnosť mesačne prispievať akoukoľvek sumou, minimálne však  3 Eurá mesačne. Váš príspevok podporí rast duchovnej komunity na Slovensku a v Čechách a obohatí vás o príležitosť podporiť tú správnu vec vo svete a na Zemi. .

Swamiji Nithyananda hovorí, že každým minutým eurom (dolárom/ librou/ korunou) určujeme smer, akým chceme aby sa naša spoločnosť uberala. Rovnako hovorí, že až prebratím zodpovednosti začíname žiť. Až prebratím zodpovednosti za obohacovanie seba aj iných začina život.

Týmto projektom má každý z nás možnosť prispieť naším malým príspevkom ku zmene vedomia planéty. Preto vás v mene NMAS a v mene celo-svetovej misie osvietenia, Nithyananda Dhyanapeetam, chceme pozvať, aby ste prispeli na tento duchovný projekt vaším mesačným príspevkom. Vaše dobrovoľné príspevky môžete zasielať mesačne vo forme trvalého príkazu na účet Nithyananda meditačnej akadémie Slovakia v akýkoľvek deň v mesiaci. Naše čísla účtov a bankové informácie sú tu: http://www.nithyananda-slovakia.sk/stante-sa-sponzorom/

  • VÚB – Všeobecná úverová banka, a.s.

Číslo účtu: 3118646054 / 0200

Ak posielate platbu zo zahraničia, tu sú dodatočné údaje potrebné na prevod:

IBAN: SK55 0200 0000 0031 1864 6054

Adresa banky: VÚB a.s. , Mlynské nivy , 829 90 Bratislava 25

pobočka: Mnoheľova ulica 9, 05801 Poprad

Do poznámky udajte prosím svoje meno a slovo “dar”, napr. “Peter Novák, dar”.

S láskou a rešpektom Vám ďakujeme za Váš príspevok. V momente realizácie vášho príspevku nadobúda tento Váš krok veľký duchovný rozmer, rozmer spolupatričnosti a podieľania sa na vytvorení lepšej budúcnosti celého ľudstva, podieľania sa na zvýšení úrovne ľudského vedomia.

S úctou,

Vaša Nithyananda meditačná akadémia Slovakia