eN-PAMÄŤ

„Bol som priemerný až podpriemerný žiak a teraz patrím k najlepším žiakom v triede.“ – účastník programu, žiak ZŠ

„Keď mi bolo povedaných pár nesúvisiacich a náhodných slov, nebola som schopná si ich zapamätať a zopakovať ich. Teraz si dokážem zapamätať a zopakovať až 75 slov a to ešte aj v presnom poradí ako mi boli povedané.“ – účastníčka programu, žiačka ZŠ

Taktiež by ste chceli, aby vaše deti mali výnimočnú pamäť a zažili vďaka tomu výrazné zlepšenie v štúdiu?

Ponúkame Vám 2-dňový program eN-PAMÄŤ, kde fantastické zlepšenie pamäťových schopností uvidíte už po prvom dni. Určite budete chcieť vedieť o tomto programe viac!

Pripravili sme pre Vás ďalší ukážkový 1.5 hod. workshop určený deťom vo veku od 6 do 16 rokov, ktorého aj rodičia sú vítaní sa zúčastniť.

V rámci tohto programu deti budú mať možnosť vyskúšať si tiež unikátnu techniku na videnie so zatvorenými očami.

Dajte nám vedieť, ak máte záujem o tento program.

KONTAKT: Kamalalochana
email: slovakia.shivaloka@gmail.com
telefón: 0904 654 027

eN-Pamat_blank

 

Čo zahŕňa tento ukážkový program

1. časť: Základné pojmy a techniky na pamäť (1 hodina)

Tento úvodný workshop poskytne základné pochopenie o tom, ako funguje mozog vo vzťahu k pamäti. Ďeťom a rodičom budú predstavené koncepty ako sila počúvania, krátkodobá pamäť vs. dlhodobá pamäť, ako vytvoriť kvantový skok v kapacite pamäti a vzťah medzi pozornosťou a pamäťou. Deti sa potom naučia štyri rôzne techniky, ktoré prepájajú silu vizualizácie a verbalizácie (predstavivosti a slova), na zvýšenie kapacity pamäti.

2. časť: Nithya kriya (meditácia) na zlepšenie kapacity pamäte dieťaťa (30 minút)

Nithya Kriya je účinná jogínska technika na prebudenie a presmerovanie oživujúcej energie pomocou kombinácií asán (polôh tela) a dýchacích techník. Práve tak, ako cvičenci jógy zažívajú zvýšenie ohybnosti, sily a zlepšenie cirkulácie krvi v tele, táto kombinácia jogovo+dýchacej techniky stimuluje telo, aby vytváralo správnu dávku stimulantov na zlepšenie pamäťovej kapacity. Nithya Kriya je výnimočná v tom, že vedomosti a techniky boli získané z najpôvodnejších posvätných jogínskych spisov Indie.

Tešíme sa vás!