Nedeľná škola

PRVÁ NITHYANANDA BALA VIDYALAYA nedeľná škola pre deti na Slovensku!

ZAČÍNAME v nedeľu 10.novembra 2013 o 14:30 hod. v Košiciach.

NithyanandaBala Vidyalaya-PPT slovak.001Stávame sa tak oficiálnou súčasťou svetového hnutia pre celistvé vzdelávanie detí k najvyššiemu uvedomeniu a poznaniu, ktoré úspešne prebieha a rozrastá sa už 7 rokov pod vedením výnimočného osvieteného majstra Paramahamsa Nithyanandu.

Taktiež to znamená, že opäť budeme poskytovať v Košickom meditačnom centre program pre deti! Tentokrát v jeho úplnej, dokonalejšej podobe. Zúčastniť sa budú mocť deti od 4 rokov.

Témami vzdelávania v nedeľnej škole NBV budú 4 princípy úspechu v živote: Integrita, Autentickosť, Zodpovednosť, a vnútorné Obohacovanie seba a druhých.

Učiteľkou bude Priya Manohari, ktorá je súčasťou eN-Vzdelávania, v rámci ktorého sa táto škola otvára, už rok. Za deťmi bude dochádzať z Popradu každý druhý týždeň.

Čas konania: nedele od 14:30 hod. do 15:30 hod, každý druhý týždeň.
Začíname 10. novembra 2013.

Adresa: Južná trieda 82, Košice
(vedľa Katastrálneho úradu, budova firmy Ekolor, vchod je zozadu budovy po točitých schodoch, na dverách je zvonček)

Prvé dve hodiny v novembri vám budú poskytnuté úplne ZADARMO, aby si ich vaše deti mohli vyskúšať a vy ste zažili ako ich takýto typ vzdelávania transformuje v naplnené ľudské bytosti. Využite túto možnosť a umožnite svojím deťom si hodiny v nedeľnej škole NBV vyskúšať.

Taktiež hľadáme sponzora pre tento projektu, pretože cieľom je poskytnúť nedeľnú školu NITHYANANDA BALA VIDYALAYA počas celého priebehu v košickom centre a taktiež v ďalších centrách úplne zadarmo. Chystáme sa otvoriť nedeľnú školu NBV aj v popradskom Nithyananda meditačnom centre a plánujeme taktiež v ďalších mestách a radi by sme toto vzdelávanie pre deti poskytovali zadarmo.

Dajte nám vedieť ak máte záujem stať sa sponzorom tohto výnimočného projektu pre vzdelávanie detí.

Prosíme dajte nám vedieť vopred váš záujem zúčastniť sa, potrebujeme dopredu vedieť počet a vek detí,  a to emailom: en.slovakia.ke@gmail.com alebo telefonicky: 0907 145 729Prosím uveďte meno a vek detí. 

Tešíme sa na odozvy a registrácie!

Kamalalochana a Priya Manohari

NithyanandaBala Vidyalaya-PPT slovak.011

Viac informácií o NITHYANANDA BALA VIDYALAYA projekte pre vzdelávanie detí.