O nás

0126Vitajte na stránke Nithyananda Slovakia!

Sme radi že ste navštívili náš portál a dúfame, že sa tu budete cítíť ako doma, ak nie ešte o niečo lepšie.

Kto je skrytý pod Nithyananda Slovakia? Sme meditačná akadémia, ktorá je zameraná na inšpiráciu a sprostredkovanie vedomostí, techník a programov zameraných na duchovný rast. Naša organizácia je vedená a inšpirovaná učením mladého osvieteného majstra z Indie. Je ním Paramahamsa Nithyananda, čo v preklade znamená „večná blaženosť“. Jeho neustály úsmev dokazuje, aké výstižné je jeho meno.

Ako náš majster hovorí, ľuďom nestačí dať všeobecné vzdelanie, ľudí treba naučiť ako žiť. Ľudia hľadajú a potrebujú vzdelanie života a my ich musíme obohatiť o vedu života v osvietení – Jeevan Mukti. Všeobecné múdre vyjadrenia sú síce krásne, ale málo kedy ponúkajú konkrétne riešenia na naše konkrétne problémy. A preto sme tu my – Nithyananda Slovakia – aby sme vám sprostredkovali odpovede a učenie niekoho, kto má tu najvyššiu akreditáciu ho ponúkať.

V našom prehľadnom menu sa dočítate viac o Swamidžim (ako Swamiho Nithyanandu všetci voláme), o našej akadémii a našich centrách, ako aj o všetkom ostatnom čo Swamidži vytvoril, vytvára a bude vytvárať. Takže ešte raz vitajte na Nithyananda Slovakia a prajeme vám krásne chvíle strávané na našej stránke. Nithyanandam!