ODHALENIE TAJOMSTIEV PROSPERITY, ZDRAVIA A VZŤAHOV 2015

New-youPozývame vás na nový program, ktorého sa môžete zúčastniť v pohodlí svojho domova, cez internet a ktorý sme nazvali:

 ODHALENIE TAJOMSTIEV PROSPERITY, ZDRAVIA A VZŤAHOV

Cieľom tohto programu je viesť Vás procesom, na základe metódy osvieteného Majstra Paramahamsu Nithyanandu, k uvedomeniu si, že finančná prosperita, zdravie a pozitívne vzťahy dokážete zmeniť podľa svojich predstáv.

Témy konania: Z týchto tém si môžte vybrať le tú o ktorú máte záujem, nie je podminekou zúčastniť sa všetkých troch programov.

  • ODHALENIE TAJOMSTIEV PROSPERITY
  • ODHALENIE TAJOMSTIEV ZDRAVIA 
  • ODHALENIE TAJOMSTIEV VZŤAHOV

 

Dátumy a časy konania sa programov: Programy sa konájú vo štvrtky o 19 hod. Doba trvanie programu je zhruba 2 – 2,5 hodiny. Vaše nahlásenie sa na program vopred je nevyhnutné, aby sme vám mohli poslať inštrukcie ako sa zúčastniť tohto programu.

Váš záväzný záujem zúčastniť sa, prosím nahláste na tejto mailovej adrese: slovakia.shivaloka@gmail.com

Informácia ako sa zúčastniť bude poslaná len tým, ktorí sa nahlásia. Prosím buďte k dispozícii pripojiť sa najneskôr o 18.45 hod. Takisto je potrebné, aby ste mali aktívnu kameru, aby Vás bolo vidieť. 

Čo potrebujete: poznámkový zošit, pero, internetové pripojenie a aktívnu kameru, aby Vás bolo vidieť.

Proces bude viesť Priya Manohari a Kamalalochana absolventky programov Paramahamsu Nithyanandu.

Udalosť je zadarmo, avšak kedže sme nezisková organizácia, na podporu rozvíjania týchto bezplatných aktivít,  uvítame vaše finančné dary. Informácie kde a ako poskytnúť finančný dar, nájdete na našej webovej stránke: http://www.nithyananda-slovakia.sk/stante-sa-sponzorom/